Offline aktivácia ZWCAD

ZWCAD > Nápoveda > Offline aktivácia ZWCAD


Ak nemáte pripojenie k internetu, môžete Vašu licenciu aktivovať pomocou aktivačného súboru v ZWSoft registračnom centre alebo pomocou QR kódu na Vašom mobile (viz návod nižšie).

Aktivácia súborom

POSTUP

1. Kliknite na aktiváciu OFFLINE v aktivačnom menu, ktoré zobrazí stránku pre aktiváciu offline. Vložte Vaše licenčné číslo.

ZWCAD aktivace

2. V dialógovom okne kliknite na Generovat pre špecifikáciu umiestenia, do ktorého chcete vložiť súbor pre aktiváciu.

ZWCAD aktivace

3. Nalogujte sa na http://support.zwcad.net:8888/flexnet/operationsportal/ kliknutím na odkaz v bode (2) v dialógovom okne.

POSTUP

(1) Zvoľte možnosť Activation ID, vložte svoj aktivačný kód, nechajte jazyk na English a kliknite na Login.

ZWCAD aktivace

(2) Kliknite na odkaz Manage Entitlements a vyberte voľbu Activate.

ZWCAD aktivace

(3) Zvoľte zatržítkom vybraný produkt a kliknite na Manual activation.

ZWCAD aktivace

(4) Na stránke Manage Entitlements kliknite na Vybrat soubor pre import aktivačného súboru vygenerovaného v kroku 2 a potom kliknite na Submit.

ZWCAD aktivace

(5) Zobrazte informáciu o aktivačnom ID a kliknite na Save to File. Týmto uložíte súbor s Request pomocou kliknutia na možnosť Uložit do souboru a potom prejdite na webovú stránku ZW samoobslužná aktivačná platforma.

ZWCAD aktivace

4. Kliknite na Procházet pre import Vášho súboru s odpoveďou, ktorý ste získali v kroku 3 a potom kliknite na Aktivovať pre aktiváciu Vášho produktu.

ZWCAD aktivace

5. Po úspešnej aktivácii sa objaví informácia o úspešnej aktivácii Vašej licencie. Kliknite na Dokončit pre návrat na stránku ZWCAD Správce licencí. Ak aktivácia neprebehla správne, kontaktujte ZWSoft registračné centrum.

Aktivácia QR kódom

Ak je Váš mobilný telefón pripojený k internetu, môžete si zvoliť aktiváciu Vášho produktu aj pomocou naskenovania QR kódov.

POSTUP

1. Kliknite na aktiváciu OFFLINE v aktivačnom menu. Potom kliknite na Naskenuj QR kód pre aktiváciu.

ZWCAD aktivace

2. Zvoľte verziu programu a vložte Váš licenčný kód.

3. Kliknite na Generovat pre získanie QR kódu.

4. Naskenujte QR kód a kliknite na Aktivovat pre získanie offline aktivačného kódu. Tento krok musíte dokončiť na Vašom mobilnom telefóne.

5. Zadajte offline aktivačný kód, ktorý ste získali v kroku 4 a potom kliknite na Aktivovat pre aktiváciu Vášho produktu.

ZWCAD aktivace

6. Kliknite na Hotovo pre návrat na ZWCAD stránku Správcu licencie. Ak nastane pri aktivácii problém, kontaktujte, prosím, ZWSoft Registračné centrum.

Kontaktujte: info@zwc.sk | 0950 358 570 | +420 732 174 118

Prevádzkuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, Česká republika, IČ 28580591

Použité ochranné známky sú majetkom svojich jednotlivých vlastníkov.