ZWCAD® a AutoCAD®

ČO ZWCAD PONÚKA?

Kompatibilita
ZWCAD zapisuje, číta a ukladá DWG výkresy priamo, zaisťuje najvyššiu úroveň kompatibility pri výmene dát s AutoCADom.

ZWCAD 2024 kompatibilita

Známe prostredie
Pri prechode z AutoCADu na ZWCAD sa budete cítiť spokojne a sebaisto. Známe užívateľské prostredie umožňuje CAD návrhárom, architektom, dizajnérom a inžinierom okamžite začať s navrhovaním. Všetko, čo potrebujete, máte po ruke - príkazy aj konfiguráciu.

ZWCAD 2024 známe prostredie

Účinné nástroje
ZWCAD ponúka kompletné nástroje a funkčnosť, vďaka ktorej sa môžete spoľahnúť na to, že svoju prácu dokončíte. Účinné nástroje ako Paleta nástrojov, Design centrum a porovnanie súborov povznesú efektivitu Vašich návrhov na vyššiu úroveň. Chytré funkcie vrátane chytrej myši, chytrých hlasových poznámok, chytrého výberu a chytrej tlače zrýchlia významne Vašu prácu.

Spolupracujúce aplikácie
Stovky aplikácií overených vývojárov uľahčia CAD profesionálom v AEC a výrobných odvetviach tvorbu ich návrhov. Tieto skvelé aplikácie zahŕňajú BIMTech Tools, CADprofi, Autopen a ďalšie. Založené na ZWCADe prekonajú Vaše očakávania.

Extrémne rýchly, výnimočne plynulý
Na rýchlosti závisí! ZWCAD je vytvorený tak, aby urýchlil celý proces návrhu, hlavne prácu s extrémne veľkými výkresmi, ktoré majú viac než 100 Mb. Nebude Vás brzdiť, ako to obvykle iné softvéry robia, a tak Vám umožní zamerať sa na navrhovanie, nie na čakanie na reakciu softvéru.

ZWCAD 2024 rychlost

19.5x rychlejší, než AutoCAD
Táto tabuľka popisuje časy potrebné na otvorenie DWG výkresov s veľkosťou 51,31 MB v ZWCADe 2023 a AutoCADe 2023 s využitím počítača s OS Windows 11, i7-11700 CPU, 64 GB RAM a NVIDIA GeForce GT1030 grafickou kartou.


Cenovo výhodný
S trvalými licenciami ZWCAD sa nemusíte obávať vysokých nákladov alebo zvýšenia cien - ponúka Vám maximálnu flexibilitu a cenovú dostupnosť.

S ročným predplatným ZWCAD získate neobmedzený prístup k vysoko odbornej technickej podpore, poslednej vydanej verzii programu a updatom za neporovnateľnú cenu už od 140,- EUR bez DPH na rok pre ZWCAD Standard a 180,- EUR bez DPH pre ZWCAD Professional.

Skvelá voľba, vynikajúca podpora
Sme moc hrdí, že poskytujeme podporu pre naše produkty na svetovej úrovni pre viac než milión spokojných zákazníkov. Poskytujeme širokú škálu prispôsobiteľných možností podpory, aby sme vyhoveli jedinečným potrebám a očakávaniam.

Zdroj: zwsoft.com

Kontaktujte: info@zwc.sk | 0950 358 570 | +420 732 174 118

Prevádzkuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, Česká republika, IČ 28580591

Použité ochranné známky sú majetkom svojich jednotlivých vlastníkov.