ZWCAD 2024 MFG - Trvalá licencia

ZWCAD > Eshop > Trvalé licencie > ZWCAD 2024 MFG - Trvalá licenciaKošík >   Objednávka >

ZWCAD 2024 MFG - Trvalá licencia
Bežná cena:  1 199,00 EUR bez DPH

Vaša cena:

1 079,00 EUR bez DPH
 1 305,59 EUR s DPH

Zľava 10% !
[Ušetríte 145,20 EUR s DPH]

Dostupnosť:  

skladom
 


ZWCAD 2024 MFG je vyspelým riešením, ktoré je navrhnuté pre výrobné odvetvie. Je postavené na jadre ZWCAD, pričom ponúka širokú paletu špecializovaných nástrojov pre kreslenie, ktoré urýchlia proces tvorby návrhov.
Navyše ponúka rozsiahlu knižnicu súčiastok a symbolov, ktoré zodpovedajú národným a medzinárodným normám, s možnosťou flexibilného vkladania a úpravy Vašich vlastných knižníc.

ZWCAD MFG je určený pre užívateľov z výrobného odvetvia, ktorí pracují na návrhoch súčiastok, kompletizácii alebo procese archivácie, pričom využívajú 2D inžinierske výkresy. ZWCDA MFG je ideálny hlavne pre:

a) Zákazníkov, ktorí často vykonávajú úpravy, merania a ďalšie operácie v 2D inžinierskych výkresoch a hľadajú nástroj pre zvýšenie produktivity.
b) Inžinierov, ktorí poznajú 2D prostredie pre návrhy a uprednostňujú kompletizáciu hlavných častí svojich návrhov v 2D prostredí, pričom využívajú rozsiahle knižnice súčiastok.
c) Spoločnosti, ktoré vyžadujú štandardizáciu výkresov.

Knižnice ZWCAD MFG

Knižnice ZWCAD MFG obsahujú základnú knižnicu symbolov a normalizovaných prvkov, ktoré sa využívajú v strojárskych projektoch. Knižnica sa skladá z piatich strojárskych knižníc, vrátane štandardizovaných prvkov, kovových súčiastok, značiek, hydrauliky a pneumatiky a diagramov. Naviac umožňujú užívateľovi vkladanie a úpravu jeho vlastných knižníc.

Knižnica súčiastok ponúka viac ako 400.000 štandardných súčiastok zaradených do viac než 66 kategórií. Tieto súčiastky zodpovedajú množstvu národných a medzinárodných noriem a pokrývajú široký rozsah odvetví vrátane strojárstva, ťažkého priemyslu, automobilového priemyslu, energetiky, prepravy, úpravy vody, chemického priemyslu, lodiarskeho priemyslu a ďalších.

Do knižníc je možné importovať vlastné parametrické položky. Importované súčiastky je možné triediť, premenovať, vyhľadávať a vkladať. Vlastné súčiastky s pomocou tohto nástroja môžete pohodlne využívať a spravovať.

Špeciálne nástroje pre kreslenie
Špeciálne nástroje pre kreslenie a konštrukciu Vám umožnia rýchle vytvárať konštrukčnú geometriu a technické entity. Navyše s pomocou funkcie Super Edit je možné upravovať objekty dvojklikom myšou, čím sa zvyšuje efektivita práce.

Prispôsobiteľné štandardy kreslenia
Hlavné štandardy kreslenia sú dostupné a je možné ich prispôsobiť tak, aby dáta návrhu zodpovedali požiadavkám spoločnosti.
Sú podporované výkresy s viacerými rámikmi a mierkami, takže objekty s rozdielnymi rámikmi a mierkami sa vzájomne neovplyvňujú.

Inteligentné poznámky
Inteligentné poznámky prepájajú číslovanie s kusovníkom, zjednodušujú spracovanie textu pri aktualizácii a interakcii textových dát. S pomocou jedného príkazu ušetríte až 80% času na poznámky.

Trvalá licencia v angličtine.

Dodanou licenciou je možné aktivovať aj verziu ZWCAD 2024 Mechanical v češtine.

Skúšobná verzia programu >>>

Kontaktujte: info@zwc.sk | 0950 358 570 | +420 732 174 118

Prevádzkuje ARCH LAB, s.r.o., Wanklova 743/4, 779 00 Olomouc, Česká republika, IČ 28580591

Použité ochranné známky sú majetkom svojich jednotlivých vlastníkov.